Зеленський: Польща маєляться про підтримку, але не відвідує Україну
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Кароль Навроцький, попри свої заяви про підтримку, жодного разу не відвідав Україну. Про це він розповів в інтерв’ю ТСН. Тиждень.
Зеленський вважає, що, ведучи внутрішню політичну боротьбу на фоні майбутніх виборів прем’єра у Польщі у 2027 році, Навроцький користується ненавистю до українців, наслідуючи помилки колишнього угорського прем’єра Віктора Орбана.
Для обговорення ситуації до Польщі нещодавно приїжджали керівник Офісу президента Кирило Буданов та перший заступник Сергій Кислиця. Після зустрічей вони підтвердили, що польська сторона керується виключно політичними інтересами.
Зеленський підкреслив, що використання ненависті до сусіднього народу для політичних дивідендів є хибним кроком, що може призвести до радикалізації суспільства та небезпечної ескалації конфлікту.
Глава держави зазначив, що саме українці сьогодні захищають безпеку Польщі та всієї Європи, а не навпаки.
Нагадаємо, в суботу президент Зеленський надіслав орден Білого Орла президенту Польщі Каролю Навроцькому. Останній раніше оголосив про рішення позбавити українського лідера цієї нагороди.
Навроцький пояснив своє рішення позбавити Зеленського ордена.

А що ж це виходить, якщо наш президент критикує, а самі чиновники десь далеко? Хто тоді за нас піклується?