Матір учениці гімназії на Стрийщині притягнули до відповідальності за ненормативну лексику в соціальних мережах

Конфлікти в школах продовжують набирати обертів! 🔥 Неповнолітня дівчина з Сколівської гімназії уляпалася у скандал через нецензурні коментарі в Telegram, а матір отримала штраф за невиконання батьківських обов’язків. 💬 Ситуація викликала бурхливі обговорення в соцмережах!

На Стрийщині суд оштрафував матір гімназистки за ненормативну лексику в мережі

У Сколівському районному суді розглянули справу, де мати неповнолітньої дівчини отримала штраф за нецензурні коментарі доньки у Telegram. 💬 Це вже не перший інцидент у регіоні, де батьки несуть відповідальність за поведінку своїх дітей. 🚨