Сьогодні на Львівщині знову відчули на собі наслідки російської агресії: під час атаки постраждали житлові будинки, а десятки тисяч людей залишилися без електрики ⚡️🏚️. Аварійні служби працюють на місцях для швидкого відновлення енергопостачання. Бережіть себе і пам’ятайте: разом ми витримаємо!
Позначка: енергопостачання
Запорізька АЕС знову залишилася без електропостачання
Запорізька АЕС знову залишилась без живлення через дії російських військ, що вже стало п’ятнадцятим випадком знеструмлення від початку окупації. ⚠️ Це викликає серйозні занепокоєння не лише для України, а й для всієї Європи. 🌍 Вкрай важливо, щоб станція повернулась під контроль українських операторів.
