У Львові вчительку визнали винною у булінгу учениці, після двох випадків агресії під час уроків. 😡🔍 Суд зобов’язав її сплатити штраф у 850 гривень, проте сама педагога заперечує всі обвинувачення. Ситуація, схоже, викликає багато запитань!
Позначка: булінг
Директорку ліцею на Львівщині оштрафували за недбалість у випадках булінгу
У Пустомитах суд покарав директорку ліцею за ігнорування випадку булінгу! 🚨📝 Мати учениці скаржилась на цькування, а педагог навіть не повідомила поліцію. Така безвідповідальність вже коштує 850 гривень штрафу!
