США здійснили нові удари по іранських об’єктах, підтвердивши ескалацію конфлікту

США здійснили нові удари по іранських об'єктах, підтвердивши ескалацію конфлікту

США завдали нових ударів по іранських цілях у відповідь на агресію

27 червня сили Центрального командування США (CENTCOM) провели додаткові удари по кількох іранських цілях, реагуючи на атаку на танкер в Ормузькій протоці.

Американські військові повідомили, що нові удари стали відповіддю на неспровоковану агресію Ірану проти торговельного судноплавства. “Після попередніх ударів США, які стали відповіддю на іранську атаку на судно Ever Lovely, Іран був запрошений дотримуватися угоди про припинення вогню. Проте, він відмовився, коли його збройні сили вранці 27 червня запустили безпілотник-камікадзе, який уразив танкер Kiku”, – зазначили у CENTCOM.

Танкер, що має прапор Панами, проходив неподалік Ормузької протоки з понад двома мільйонами барелів сирої нафти на борту.

“Сили CENTCOM завдали ударів у відповідь на тривалу агресію Ірану проти торговельного судноплавства. Американські військові літаки атакували іранську військову інфраструктуру спостереження, системи зв’язку, об’єкти протиповітряної оборони, склади безпілотників та засоби мінування”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Іран також повідомляв про проведення атак на позиції армії США.

Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − п'ять =