Київ під обстрілом: Росія застосувала балістичні ракети

Київ під обстрілом: Росія застосувала балістичні ракети
Росія вдарила Київ балістикою

Фото: ДСНС Києва (ілюстративне фото)

У місті пролунало щонайменше п’ять вибухів

У Києві прогриміли вибухи під час повітряної тривоги

У ніч на 28 червня в Києві російські війська здійснили ракетний удар балістикою під час оголошення повітряної тривоги. Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації (КМВА).

Сирени сповістили про загрозу застосування балістичних ракет, і практично одразу кияни почули кілька гучних вибухів.

Міський голова Віталій Кличко повідомив, що в місті працюють сили протиповітряної оборони та закликав жителів залишатися в укриттях. У столиці пролунало щонайменше п’ять вибухів.

Трохи пізніше над містом пролетіла ще одна балістична ракета, яка також викликала новий вибух.

Зазначимо, що остання масова атака на Київ сталася вечором 25 червня. Тоді внаслідок ударів російських ракет і падіння уламків у Дарницькому районі сталося загоряння складських приміщень, і двоє людей отримали поранення.

ППО та далекобійна зброя: G7 готує допомогу Києву

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =