Атаки на інфраструктуру “Нафтогазу” в Полтавській та Харківській областях
Ворог здійснив масовані атаки на виробничі об’єкти групи “Нафтогаз” у Полтавській та Харківській областях.
Про це повідомив голова правління “Нафтогазу” Сергій Корецький.
За останні два дні щонайменше чотири балістичні ракети, включаючи ракети з касетною бойовою частиною, а також дрони, були націлені на об’єкти компанії.
“Під час перевезення працівників одного з виробничих об’єктів вахтовий автобус зазнав ушкоджень. На щастя, люди не постраждали”, – написав Корецький у Facebook.
“Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки. Завдяки вжитим заходам безпеки вдалося уникнути жертв серед наших колег”, – додав він.
Нагадаємо:
Раніше Росія атакувала автозаправні комплекси та виробничі активи групи “Нафтогаз” на Запоріжчині, Миколаївщині, Дніпропетровщині та Полтавщині.
