Фото: Скриншот
Україна повернула з полону РФ сімох незаконно утримуваних цивільних.
Повернення цивільних громадян з російського полону
Додому повернулися семеро цивільних громадян України, які тривали роками у неволі в Росії. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради із прав людини Дмитро Лубінець.
За словами омбудсмена, ця подія є результатом його гуманітарної роботи з російською уповноваженою з прав людини Яною Лантратовою.
“На рідну землю повернулися українці віком від 35 до 66 років. Усі вони були незаконно затримані у 2022 році під час окупації Маріуполя, Київської, Харківської, Запорізької та Луганської областей. Зокрема, деякі з них були затримані в Бучанському районі, де ворог чинив жорстокість,” – зазначив Лубінець.
Також він додав, що одного із цих українців викрали з власної домівки через те, що його сини служать у Збройних Силах України. Іншого затримали на шляху до роботи в день початку вторгнення.

Семеро цивільних з російського полону повернулися додому. Ідеально! Тепер у нас є цілий список з “успішних” операцій, які, схоже, вирішують проблеми лише частково. Як довго це триватиме? Перемоги, давайте, не поодинокими групами, а хоча б разом усіх!