Венс: відповідь на насильство з боку Ірану не забариться

Венс: відповідь на насильство з боку Ірану не забариться

США завдали удару по Ірану: Відповідь на насильство

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що “на насильство буде відповідь насильством” після нещодавніх атак США на іранські об’єкти, що зберігають ракети і безпілотники.

Цю інформацію він опублікував у своїх соцмережах.

Удар американських військових став відповіддю на атаку іранського безпілотника на вантажне судно в Ормузькій протоці. Обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов нещодавно досягнутого перемир’я.

“Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її дотрималися. Якщо у них є питання щодо виконання цієї угоди, вони можуть просто зателефонувати. Але на насильство буде відповідь насильством,” – наголосив Венс.

У п’ятницю президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню.

17 червня США та Іран підписали меморандум про припинення війни і відкриття Ормузької протоки. Цей документ є основою для опрацювання деталей угоди, що закріпить перемир’я на наступні 60 днів. Перший раунд технічних переговорів відбувся минулого тижня у Швейцарії.

23 червня в Конгресі США успішно пройшло голосування в обох палатах, в якому ухвалено символічну резолюцію із закликом до президента Дональда Трампа зупинити військові дії проти Ірану. Документ закликає Трампа відкликати американські сили, що беруть участь у бойових діях, якщо тільки він не отримає відкритий дозвіл на продовження війни від Конгресу або не буде оголошено війну.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дев'ять − 1 =