Усик отримав виклик від колишнього суперника після втрати чемпіонських титулів

Усик отримав виклик від колишнього суперника після втрати чемпіонських титулів

Усик отримав виклик від Верховена після звільнення чемпіонських поясів

У п’ятницю, 26 червня, Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив про звільнення поясів WBC, WBA та IBF. Невдовзі після цього він отримав виклик від нідерландського кікбоксера Ріко Верховена (1-1, 1 КО).

Верховен звернувся до Усика в коментарях під його дописом в Instagram, запропонувавши влаштувати спільний поєдинок.

“Останній танець “ЧАС РЕВАНШУ”. Давай влаштуємо найбільшу подію-кросовер цієї епохи”, – написав Верховен.

Варто зазначити, що Ріко останнім виходив на ринг із Олександром. Їхнє протистояння відбулося 23 травня, де українець переміг технічним нокаутом у 11 раунді. Перед цим Усик поступався за записками суддів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × чотири =