Миколенко прокоментував призначення Костюка головним тренером “Динамо”

Миколенко прокоментував призначення Костюка головним тренером "Динамо"

Миколенко про призначення Костюка тренером Динамо

Лівий захисник англійського клубу “Евертон” та збірної України Віталій Миколенко висловив критичну думку щодо призначення Ігоря Костюка головним тренером київського “Динамо”.

Своїм баченням він поділився у подкасті ексголкіпера “біло-синіх” Дениса Бойка.

Миколенко зазначив, що йому байдуже до нової посади Костюка, який був його тренером у юнацькому віці.

“Чесно кажучи, мені все одно. У мене своє життя, це тренер, я ще не тренер, не можу нічого про нього сказати, мені все одно”.

Однак він підкреслив, що грати лише молодими спортсменами може порушити баланс у команді.

“Моя особиста думка – це не про Динамо зараз, не про Костюка, просто моя особиста думка. Я грав у різних командах, у різних формаціях, у різних вікових категоріях.

І коли в тебе немає балансу між досвідом і молодістю, коли ти граєш тільки молодими – то в таких важких матчах це дійсно важко.

Можливо, ти виграєш декілька матчів, але на дистанції в клубі як Динамо, де завжди тиск – можливо, зараз його менше, адже через війну вболівальників поменшало, але раніше, коли три сектори були забиті, програвши, ти приходив і мав розмови з людьми, які запитували”.

Варто зазначити, що Миколенко під керівництвом Костюка зіграв два матчі на юнацькому рівні, це були двоматчеві протистояння з Інтером у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, “Динамо” під керівництвом Костюка завершило сезон 2025/2026 на четвертій позиції в чемпіонаті. Проте, завдяки перемозі в Кубку України, київський клуб потрапив до єврокубків і почне наступну кампанію з матчів кваліфікації Ліги Європи, опоненти якої вже відомі.

У першому кваліфікаційному раунді “біло-сині” зіграють проти румунської Університаті. Перший матч відбудеться 9 липня у польському Любліні, а матч-відповідь 16 липня в Клужі.

Крім того, “Динамо” проводить підготовку до сезону на тренувальних зборах в Австрії. У першому контрольному поєдинку команда зіграла внічию з празькою Славією (1:1).

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 4 =