У Шегинях хмельничанка спробувала ввезти в авто майже 500 гаджетів на суму 17 млн грн

У Шегинях хмельничанка спробувала ввезти в авто майже 500 гаджетів на суму 17 млн грн

Жінка намагалася ввезти в Україну партію мобільних телефонів і бездротових навушників.

У пункті пропуску «Шегині — Медика» митники виявили незадекларовану техніку. 46-річна мешканка Хмельницької області намагалася таємно ввезти в Україну майже 500 сучасних гаджетів. Про це повідомили в пресслужбі Львівської митниці.

Що саме намагалися незаконно ввезти в Україну

Жінка прибула в пункт пропуску на автомобілі Mercedes-Benz і обрала «зелений коридор», стверджуючи, що не везе товарів для декларування. Проте, під час перевірки, в авто виявили спеціально облаштований сховок — «подвійну стінку» між багажником та пасажирським салоном.

Зі сховку дістали 487 гаджетів:

  • 303 Apple iPhone;
  • 19 мобільних телефонів Samsung Galaxy;
  • 6 телефонів Google Pixel;
  • 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.

Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил, а матеріали справи передали до БЕБ у Львівській області.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 10 =