Плотницький: “Заслужена перемога над Італією”
Догравальник збірної України з волейболу Олег Плотницький вважає, що “синьо-жовті” здобули заслужену перемогу над Італією в Лізі націй.
“Італія – сильна, топова команда, одна з найкращих. Останні два чемпіонати світу вони вигравали не в повному складі, про це не забуваємо. У них не зовсім вийшла подача, і, на мою думку, вони багато помилялися. А ми гарно приймали, коли це було потрібно. Загалом, ми заслужено виграли, 100%, адже зіграли дуже надійно, особливо в перших м’ячах у партії”, – зазначив Плотницький.
Він також підкреслив помітний прогрес команди в порівнянні з минулими матчами.
“У кожній партії ми починали дуже добре, не було провальних серій. Що мені сподобалося в першій партії – були незначні проблеми, але ми витримали. Це зовсім інше відчуття, ніж було з бразильцями. Команда вже легше сприймає такі ситуації, коли суперник може наздогнати або перегнати нас на одне очко. Немає нервових облич, усе більше на позитиві, і це добре”, – додав він.
“Це свідчить про те, що ми з тренером достукалися до гравців: навіть якщо програєш 1-2 очки, у нас є гравці, які можуть зробити брейк. Навіть якщо це наприкінці партії, то нічого страшного – треба просто зрівняти”, – сказав Плотницький.
Нагадаємо, що напередодні Україна перемогла третю команду світу – збірну Бразилії, а сьогодні обіграла чинних чемпіонів світу – національну команду Італії.
Українці розпочали Лігу націй з розгромної поразки від Японії. Потім були перемоги над Китаєм та Кубою, а в останньому матчі першого тижня – поразка від Польщі.
Наступний матч українці проведуть 26 червня проти Канади, а 28 червня – проти Болгарії.
