Анастасія Соболєва вийшла у чвертьфінал турніру в Гданську
Анастасія Соболєва (290) зупинила латвійську тенісистку Беатріс Зелтінію (516) на шляху до чвертьфіналу турніру серії ITF W50, що проходить у польському Гданську. Матч другого кола завершився в розгромному стилі з рахунком 6:2, 6:0.
Поєдинок тривав всього 57 хвилин. Соболєва три рази подала навиліт, допустила одну подвійну помилку та зробила шість брейків. Зелтінія не виконала жодного ейсу, але зазнала двох помилок на подачі та одного брейку.
ITF W50, Гданськ
Гданськ, Польща, грунт
Призовий фонд: $40,000
Друге коло, 25 червня
Анастасія Соболєва (Україна) – Беатріс Зелтінія (Латвія) 6:2, 6:0
Ці суперниці раніше не зустрічалися на тенісному корті. У чвертьфіналі Соболєва змагатиметься з сильнішою з пари Хлої Паке (317, Франція) та Брітт Дю Пре (348, Нідерланди).
Нагадаємо, що раніше в рамках цього турніру українка впевнено перемогла місцеву тенісистку Марцеліну Подлінську (678).
