Російські удари завдали шкоди підприємству на Чернігівщині

Російські удари завдали шкоди підприємству на Чернігівщині

Російські БпЛА вдарили по підприємству на Чернігівщині

Російські безпілотні літальні апарати влучили по території харчового підприємства на Чернігівщині, внаслідок чого загорілися склад та адміністративний корпус.

Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус у своєму Telegram-каналі.

За словами Чауса, учора ввечері російські війська атакували район Новгород-Сіверського, використовуючи дрони-камікадзе “гербери”. Влучання відбулися як по території харчового підприємства, так і по комерційній нерухомості.

Внаслідок атаки було пошкоджено адміністративний корпус, а на місці одного з ударів працювали рятувальники, оскільки спалахнула складська будівля.

Протягом доби окупанти здійснили 26 атак по Чернігівщині, в результаті яких пролунало 48 вибухів. Найбільша активність спостерігалася в прикордонних районах, додав чиновник.

Нагадаємо:

  • Російські загарбники нещодавно атакували АЗС, склад з комунальною технікою, коледж та оздоровчий комплекс у Дніпропетровській області, а також промислове підприємство у Полтавській.
  • 25 червня російські окупанти тричі влучили у локомотиви “Укрзалізниці” у Запоріжжі та на Сумщині, внаслідок чого загинув помічник машиніста.
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =