Ситуація на лівобережжі Херсонщини загострюється, застеріг чиновник
Проблеми на тимчасово окупованій території Херсонської області зростають, і населення закликають виїжджати, якщо є така можливість. Про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.
“Ситуація на лівобережжі Херсонщини продовжує ускладнюватися. Це ще одна важлива причина для роздумів про виїзд з цих територій”, – зазначив він.
Соболевський також повідомив, що Збройні сили України продовжать системно атакувати ворожу логістику на ТОТ.
Він підкреслив, що тривале перебування в окупації збільшує ймовірність впливу ворожої пропаганди на місцевих жителів, що, в свою чергу, може призводити до зростання колабораціонізму.
Журналіст Олег Батурін також звернув увагу на проблеми, які виникають на ТОТ. За його словами, тих, хто з різних причин залишився в окупації, варто спитати: як вони планують отримувати медичну допомогу, жити без водопостачання та бензину, а також що робити в разі відсутності електрики і продовольства.
Батурін наголосив, що жителі регіону, зокрема з Каховки, Скадовська, Каланчака чи Чонгара, повинні обміркувати шляхи доступу до лікарів, оминаючи Кримський півострів.
Він також підняв питання безпеки, закликаючи думати про дії в разі наближення окупантів та можливих руйнувань будинків.
Нагадуємо, що два попередні неврожайні роки призвели до виникнення боргів серед аграріїв на ТОТ.
Правозахисники фіксують підвищений рівень смертності на тимчасово окупованих територіях України.
Окупанти створюють умови для поширення сибірки на Херсонщині – ГУР
