Чорноморець уклав угоду з колишнім голкіпером Металурга

Чорноморець уклав угоду з колишнім голкіпером Металурга

Чорноморець підписав ексголкіпера Металурга Назара Байду

Одеський футбольний клуб Чорноморець оголосив про підписання ексголкіпера запорізького Металурга Назара Байди.

Воротар приєднався до “моряків” на правах вільного агента, після того як завершив співпрацю з Металургом. Угода укладена на три роки, фінансові деталі залишаються невідомими.

За час виступів за запорізький клуб Байда провів 55 матчів, пропустив 55 голів та 6 разів зіграв на нуль.

Напередодні Чорноморець також підписав контракт із лівим захисником Сергієм Корнійчуком.

За підсумками сезону 2025/26 одеський клуб посів друге місце у турнірній таблиці Першої ліги та повернувся до Української Прем’єр-ліги після річної перерви.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 20 =