У Львові засудили водія до ув’язнення за смертельну ДТП в стані алкогольного сп’яніння на Яворівщині

У Львові засудили водія до ув'язнення за смертельну ДТП в стані алкогольного сп'яніння на Яворівщині

Водій не впорався з керуванням і перекинувся

Яворівський районний суд Львівської області ухвалив вирок стосовно 24-річного львів’янина Сергія С., визнавши його винним у смертельній ДТП. Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наїхав на бетонний місток і перекинувся. Один із пасажирів отримав смертельні травми. Вирок було оприлюднено 22 червня в Єдиному державному реєстрі.

Потерпілий помер у лікарні

Аварія сталася 10 квітня 2022 року в селі Арламіська Воля Яворівського району. Львів’янин, керуючи автомобілем Opel Vectra, не впорався з керуванням в алкогольному сп’янінні, наїхав на бетонний місток і перекинувся. За інформацією правоохоронців, внаслідок ДТП водій, пасажирка й пасажир отримали травми та були госпіталізовані. На жаль, 21-річний пасажир згодом помер у лікарні від отриманих травм.

Обвинувачений частково визнав свою провину, зазначивши, що в той день він відпочивав з друзями і вживав близько 300 грамів вина. Після застілля його вмовили підвезти кількох людей додому. За словами Сергія, під час поїздки йому заважав один із пасажирів, що і стало причиною аварії.

Про загибель знайомого йому повідомили лише через два місяці. Він вважає, що причина зіткнення з містком полягає у сторонньому втручанні. Сергій просив суд не позбавляти його волі, оскільки є молодою особою. Він підкреслив, що не хотів, щоб сталася ДТП, і не бажав таких тяжких наслідків,” — йдеться у вироку.

Суд, дослідивши обставини справи та свідчення, визнав Сергія С. винним у скоєнні злочину. Йому призначили шість років ув’язнення та на п’ять років позбавили водійського посвідчення. До набуття вироком законної сили винуватець перебуватиме під домашнім арештом. Вирок ще може бути оскаржений.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 2 =