Водій не впорався з керуванням і перекинувся
Яворівський районний суд Львівської області ухвалив вирок стосовно 24-річного львів’янина Сергія С., визнавши його винним у смертельній ДТП. Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, наїхав на бетонний місток і перекинувся. Один із пасажирів отримав смертельні травми. Вирок було оприлюднено 22 червня в Єдиному державному реєстрі.
Потерпілий помер у лікарні
Аварія сталася 10 квітня 2022 року в селі Арламіська Воля Яворівського району. Львів’янин, керуючи автомобілем Opel Vectra, не впорався з керуванням в алкогольному сп’янінні, наїхав на бетонний місток і перекинувся. За інформацією правоохоронців, внаслідок ДТП водій, пасажирка й пасажир отримали травми та були госпіталізовані. На жаль, 21-річний пасажир згодом помер у лікарні від отриманих травм.
Обвинувачений частково визнав свою провину, зазначивши, що в той день він відпочивав з друзями і вживав близько 300 грамів вина. Після застілля його вмовили підвезти кількох людей додому. За словами Сергія, під час поїздки йому заважав один із пасажирів, що і стало причиною аварії.
“Про загибель знайомого йому повідомили лише через два місяці. Він вважає, що причина зіткнення з містком полягає у сторонньому втручанні. Сергій просив суд не позбавляти його волі, оскільки є молодою особою. Він підкреслив, що не хотів, щоб сталася ДТП, і не бажав таких тяжких наслідків,” — йдеться у вироку.
Суд, дослідивши обставини справи та свідчення, визнав Сергія С. винним у скоєнні злочину. Йому призначили шість років ув’язнення та на п’ять років позбавили водійського посвідчення. До набуття вироком законної сили винуватець перебуватиме під домашнім арештом. Вирок ще може бути оскаржений.
