Фото: Пресслужба президента України
Зеленський і Стармер під час зустрічі у Лондоні 8 червня
Зеленський подякував Кіру Стармеру за підтримку України
Президент України Володимир Зеленський висловив свою вдячність прем’єр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру, який оголосив про відставку. У своєму дописі у соцмережі Х він підкреслив важливість підтримки, яку Британія надавала Україні.
“Кіре, дякую за нашу співпрацю, за вашу підтримку та спільні рішення, які допомогли зміцнити нашу Європу та захист життя”, – написав президент.
Зеленський зазначив, що “Велика Британія була, є і залишатиметься серед світових лідерів” і висловив глибоку вдячність за кожну зустріч та розмову, які завжди мали зміст.
Президент також подякував Стармеру за те, що той завжди залишався на зв’язку і прагнув робити те, що дійсно допомагає Україні.
“Бажаю Сполученому Королівству та всьому британському народу успіхів у реалізації ваших національних цілей. Ми віримо у Велику Британію. Кіре, ви завжди бажаний гість в Україні”, – резюмував він.
Раніше в понеділок Кір Стармер оголосив про відставку з посади британського прем’єра та відмову від лідерства у партії лейбористів.
Нагадаємо, що у липні 2024 року Стармер став прем’єром, замінивши Ріші Сунака, і обидва активно підтримували Україну під час повномасштабного вторгнення Росії.
