У Харківській області через російські обстріли зупинили роботу всі автозаправні станції

У Харківській області через російські обстріли зупинили роботу всі автозаправні станції

Обстріли на Харківщині: у Богодухівській громаді не працює жодна АЗС

У Богодухівській громаді Харківщини внаслідок обстрілів російських військ постраждали об’єкти критичної інфраструктури, є четверо поранених, а також серйозні пошкодження електромереж і мобільних веж. На сьогодні жодна автозаправна станція (АЗС) не працює.

Про це повідомив міський голова Богодухівської міської ради Володимир Бєлий. Він зазначив, що під обстріл потрапив один із найважливіших об’єктів громади.

«Завдяки злагодженим та оперативним діям нашої команди вдалося вчасно евакуювати комунальну техніку», – написав він у соцмережах.

Бєлий також інформував, що внаслідок повторного удару по підприємству постраждали ще четверо людей, яким наразі надають медичну допомогу.

«Ворог знову намагається паралізувати нашу логістику, націлюючись на АЗС. Станом на сьогодні жодна з заправок в громаді не працює», – додав мер.

Крім того, через обстріли зазнали серйозних пошкоджень мобільні вежі та електромережі. Енергетичні компанії працюють над відновленням електропостачання в складних умовах, часто під загрозою повторних ударів.

«Ми маємо постійний контакт з операторами щодо відновлення мобільного зв’язку», – підсумував міський голова.

Нагадаємо:

Внаслідок масованого обстрілу 22 червня в Україні зафіксовано нові знеструмлення у семи областях.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 17 =