Фото: Скріншот з відео
Удар по мосту у Чонгарі (архів)
Ціллю українських військових у Криму стали об’єкти протиповітряної оборони, нафтобаза та газостанція.
Міністерство оборони України підтвердило, що протягом останніх днів в окупованому Криму було завдано ударів по ряду ворожих цілей: об’єктам протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Відповідна інформація була оприлюднена 22 червня у Facebook.
Згідно з повідомленням МО, лише за останні дні Сили оборони вразили на півострові нафтобазу, газові компресорні станції, комплекси ППО “Панцир” і С-400, а також радіолокаційні станції “Небо-У” і “Каста”.
Відомство також натякнуло, що у цьому році курортний сезон у Криму може стати “несприятливим”, адже його “закривають” точні удари Сил оборони України.
Нагадаємо, міністр оборони Михайло Федоров нещодавно заявив, що найближчим часом тимчасово окупований Крим стане ізольованим через удари безпілотників.
