Оцінка бою Усика з Верховеном від відомого тренера
Гері Логан висловив свої думки про недавній бій Олександра Усика (25-0, 16 KO) проти нідерландського кікбоксера Ріко Верховена (1-1, 1 KO).
Тренер підкреслив, що, незважаючи на складнощі, українець виконав свою роботу. Він також вважає, що в можливому реванші Усикові буде набагато легше здобути перемогу.
“Якщо відбудеться реванш, вся інформація вже буде на стороні Усика. Якщо Верховен дійсно хоче легітимізувати себе як супертяж, нехай спершу проведе бій з іншим провідним бійцем дивізіону, а Усик, якщо планує продовжувати, повинен дати шанс Кабаєлу. Олександру вже нічого доводити. Він досяг усього, його спадщина не постраждала від бою з Верховеном. Нічого вже не змінити. Ноги Ріко підкосились, ще один удар – і він би заснув,” – сказав Логан.
Нагадаємо, що Олександр Усик переміг Ріко Верховена технічним нокаутом в 11-му раунді. Спочатку він відправив нідерландця в нокдаун, а потім продовжив атакувати в кутку рингу, через що рефері зупинив поєдинок.
До моменту зупинки бою український боксер поступався на записках арбітрів. Один суддя віддав перевагу кікбоксеру 96:94, а двоє інших зафіксували нічийний результат 95:95.
Після бою Верховен подав протест на рішення суддів. Нещодавно він відреагував на результати розгляду справи та запропонував Усику провести реванш.
