Гарсія про поєдинок Бельгія – Іран: “Не вистачало ефективності”
Тренер збірної Бельгії Руді Гарсія поділився своїми враженнями після гри проти Ірану на чемпіонаті світу-2026, яка завершилась внічию 0:0.
Гарсія зазначив, що його команді не вистачило ефективності для досягнення перемоги, хоча вони контролювали гру, маючи 70% володіння м’ячем. Він підкреслив, що глибини та вертикальної гри не вистачало, навіть незважаючи на те, що гравці, які вийшли на заміну, додали динаміки та свіжості.
“Сьогодні ми були неефективні. У футболі потрібно бути готовим до всіх сценаріїв. Найголовніше зараз — це матч із Новою Зеландією. Я вірю у свою команду”, — сказав Гарсія.
Нагадаємо, що у двох стартових турах бельгійці набрали лише два очки. Раніше вони також зіграли внічию з Єгиптом.
Вирішальна гра групового етапу проти Нової Зеландії відбудеться 27 червня о 6:00 за київським часом.
