Фото: Інтернет
Вночі окупанти атакували Рівненську область
Вночі російські безпілотники вдарили по Рівненській області. У Сарненському районі є знеструмлення.
У ніч на 21 червня Рівненська область зазнала атаки з боку Росії. Внаслідок удару виникли проблеми з електропостачанням у Сарненському районі. Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
“Вночі Рівненщина була під повітряною атакою ворога. У Сарненському районі сталося знеструмлення. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання,” – зазначив він.
На щастя, внаслідок атаки ніхто не постраждав.
Варто зазначити, що нещодавно російські війська знову влаштували обстріл рятувальників у Харкові, намагаючись повторити трагічний випадок, який відбувся п’ять днів тому, коли вони атакували місце першого прильоту.
